Servise Güvenle Gelin, Yazı Bakımlı Geçirin!

Jeep yetkili servislerine güvenle gelin, size özel yaz avantajlarından faydalanın. Ücretsiz dezenfeksiyon, mekanik işlemlerde %20 indirim, hijyen seti hediyesi ve araç içi antiviral koruyucu uygulaması Jeep servislerinde!

Ücretsiz Dezenfeksiyon Hizmeti: Tüm Jeep müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon hizmeti!

%20 İndirim Kampanyası: Mekanik servis harcamaları ve orijinal aksesuar alımlarında %20 indirim!

Hijyen Seti Hediyesi: 799 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarınıza Jeep logolu maske ve el dezenfektan seti hediye!

Klima Temizliği ve Virüslere Karşı 1 Ay Koruma Sağlayan Araç İçi Antiviral Uygulama 139 TL!


*İlgili kampanya avantajları 8 Haziran – 4 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 15 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için katılımcı Jeep Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. %20 indirim kampanyası Jeep yetkili servislerinde yapılan mekanik servis harcamaları ve orijinal aksesuar alımlarında geçerlidir. %20 indirim kampanyası Klima Temizliği ve Koruyucu Antiviral kampanyası ile birleştirilemez. Hediye hijyen seti, 799 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarında geçerlidir. Klima temizliği hizmeti, profesyonel hijyenik temizleyici sıvı ile yapılmaktadır. Mantar, bakteri ve mikro organizmaların klimaya tekrar yerleşmelerini geciktirir bu sayede polen filtre yuvası ve hava kanalları çevresi tamamen temizlenmiş olur. Araç içi antiviral koruma sağlayan, uygulamadan itibaren virüsleri etkisiz hale getirmekte 1 ay süre ile etkili olan işlem ise gümüş iyon sprey ile yapılmaktadır. İçeriğindeki gümüş iyonlar virüslerin, bakterilerin, mantarların ve mikropların neden olduğu antihijyenik ortamın oluşmasını engeller, uzun süreli ve etkin hijyen sağlar. Ozonla dost itici gaz içerir. Uygulamada kullanılan ürünler alerjik koku, boya, insan sağlığına zararlı madde içermez. Tüm fiyatlara KDV Dahildir. Jeep; kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma haklarını saklı tutar.


SİZİ ARAYALIM
DİĞER JEEP® KAMPANYALARI