Alfa Romeo Giulia
GENEL BAKIŞ
MÜKEMMELLİĞİ̇ STANDARDINIZ YAPIN
• Kusursuz İtalyan tasarımı
• Gelişmiş Sürücü Desteği Sistemleri
• Sürüş dinamiklerinden ödün vermemek için kusursuz denge
• Daha fazla hassasiyet, maksimum konfor
• 2. Seviye Otonom Sürüş
Alfa Romeo Giulia
STİL
HER AYRINTISINDA LÜKS DENEYİM
Eşsiz bir sürüş deneyimi sunmak için biçim, madde ve güzelliğin birlikte ele alındığı sürücü odaklı kabin. Çok fonksiyonlu , alüminyum vites kulakçıklarıyla ısıtmalı deri direksiyon.Alüminyum veya ahşap kaplamalı yeni orta konsol.Toplam 900 W güce sahip 14 hoparlör ve subwoofer'lar ile Harman Kardon ses sisteminin mükemmelliği.
Alfa Romeo Giulia
DIŞ DONANIMLAR
HAREKET HALİNDE GÜZELLİK
Karbon fiber Trilobe Izgara. Yeni Sprint, Koyu Miron detaylar ile arma bulunuyor.Özel görünümlü ön tampon.Rakipsiz güzellikte bir otomobil yaratmak için mühemdislik için aerodinamiği birleştiren gösterişli bir siluet.Çift zenon adaptif farlar ideal aydınlatma sağlıyor.
Alfa Romeo Giulia
BİLGİ EĞLENCE SİSTEMİ
SADECE BİR DOKUNUŞ
Birkaç basit, sezgisel ve anlık hareket. Böylece Alfa Romeo Giulia'yı sürüş zevkiniz kesintiye uğramaz. Yeni bilgi eğlence sistemi, özel 8.8“ dokunmatik ekranla tamamen yeniden tasarlandı ve zenginleştirildi.
Alfa Romeo Giulia
PERFORMANS
KUSURSUZ GIULIA
Verimli, yüksek performanslı motorlar. Arka çekiş ile birlikte çalışmak üzere tasarlanmış şase, yenilikçi süspansiyon sistemleri ile rakipsiz ağırlık/güç oranı
Alfa Romeo Giulia
TEKNOLOJİ
MAKİNE VE DUYGULARIN SENFONİSİ
Alfa Romeo Giulia, tasarım, güç ve yeniliği bir dizi patentli teknoloji ile benzersiz ve belirgin bir sürüş heyecanı sunan hafif malzemelerin kullanımı sayesinde bir araya getiriyor. Q2 veya Q4 sistemleri ile IBS kablo kumandalı fren düzeni sistemi, Şase Alanı Kontrolü üzerinden gerçek zamanlı olarak işlenmektedir.
Alfa Romeo Giulia
GÜVENLİK
YENİ NESİL GELİŞMİŞ SÜRÜCÜ DESTEK SİSTEMLERİ
Yeni Alfa Romeo Giulia, ikinci seviye otonom sürüş imkanı sağlayarak normal sürüş ile son teknoloji otomatik sürüş sistemleri arasında dengeyi bulma sanatında ustalaşmıştır. Giulia, artık sürüş keyfinden hiçbir şey kaybetmeden aracın çevresini akıllıca izleyen sistemlerle dolu.
Alfa Romeo Giulia
ENTEGRE FREN SİSTEMİ (IBS)
OTOMOTİV PİYASASI İÇİN DÜNYA ÇAPINDA PRÖMİYER
Yeni Alfa Romeo Giulia, kendi segmentinde fren sisteminin işlevlerini stabilite kontrolünün işlevleriyle birleştiren bu yenilikçi elektromekanik cihazla donatılan ilk sedandır.Son derece hassas fren pedalı sayesinde, ABS frenleme esnasında oluşabilecek titreşimleri ortadan kaldırır. Güçlü ve hızlı bir şekilde devreye girer. Aracı, 100 km/s hızdayken yalnızca 38,5 metrelik bir mesafede durdurur.
Alfa Romeo Giulia
AKSESURARLAR
HIİÇ OLMADIĞI KADAR ÖZEL
Tarzını daha fazla göstermek için Giulia'nızı orijinal Mopar aksesuarlarıyla kişiselleştirin.
Alfa Romeo Giulia
GÜÇ AKTARMA
YENİ BİR DUYGUNUN KALBİNDE
Alfa Romeo Giulia’nın her bir ayrıntısı verimlilik açısından da en iyi performansı sağlayacak şekilde tasarlandı. Hepsi turbo-şarj özelliğine sahip olan ve tamamen alüminyumdan yapılan motorlar, benzeri görülmemiş dengede bir güçle çevreye saygı gösteriyor. 2,0 benzinli motorun 8 vitesli otomatik şanzıman seçeneği 200 ve 280 beygir gücü ile alternatif sunuyor. Giulia ile duygular da öncü konumunda.
Alfa Romeo Giulia
ALFA™ LINK
ALFA ROMEO YOL TUTUŞUNU HİSSEDİN
Tamamen alüminyum Alfa TM Link Süspansiyon Sistemi, mükemmel dinamik sürüş̧ davranışı ve benzersiz yol tutuş sağlıyor. Ön süspansiyon, tekerlekleri en keskin virajlarda bile yola mükemmel şekilde dik tutan yarı sanal direksiyon dingilli çift salıncaklı bir sisteme sahiptir. Dört buçuk bağlantıya sahip çok bağlantılı bir sistem olan arka süspansiyon, engebeli yüzeylerde bile yanal yol tutuş ve konforu bir arada sunuyor. AlfaTM Aktif Süspansiyon, aracın tepkisini AlfaTM DNA seçiciyle seçilen moda göre dinamik olarak ayarlar: daha rahat bir sürüş için daha yumuşak bir şok emici ayarı veya daha hassas, sportif sürüş için daha sert bir ayar.
Alfa Romeo Giulia
ALFA ™ DNA
SEYAHATİ YOLCULUĞA DÖNÜŞTÜRÜN
D, Spor sürüşü için dinamik mod. Motor ve vites kutusu, sportif sürüş seçimine, virajlarda çekişe ve hız yükseldiğinde gaz pedalında hassasiyete uyum sağlar. N, standart motor ve vites kutusu tepkisi, daha konforlu bir süspansiyon ayarı ile doğal mod. A, Gelişmiş Verimlilik. Verimlilikle birlikte performans istediğiniz tüm durumlar için.
Alfa Romeo Giulia
Q4 SİSTEMİ
Alfa Romeo Q4 dört tekerden çekiş teknolojisi sayesinde entegre çekiş, azami güvenliği üstün performans ile birlestirirken gerçek yol koşullarına ve sürücünün isteklerine yanıt olarak gücün ön ve arka akslar arasında gerçek zamanlı olarak ideal şekilde dağılması sağlanıyor.
Alfa Romeo Giulia
AERODİNAMİK ÖZELLİKLER
RÜZGAR TARAFINDAN TASARLANDI
Aerodinamikteki sürekli gelişmeler ve derinlemesine rüzgar tüneli testlerimiz sayesinde Giulia , otomobilin gövdesinin altındaki hava akışını iyileştirmek ve arkadan çekişin yönetimini en iyi hale getirmek için özel olarak geliştirilen entegre bir "aero splitter" ile donatıldı. İşte bu yüzden Giulia'nın CX puanı 0.26'dır.