Alfa Romeo TONALE
DIŞ TASARIM
İŞLEVSEL TASARIM
Alfa Romeo stili ve karakteristik İtalyan tasarımı ile modernlik ve işlevsellik ışığında yeniden yorumlanan bir tasarım.
Alfa Romeo TONALE
İÇ TASARIM
SÜRÜCÜ ODAKLI TASARIM
Sürücüyü her koşulda merkezine koyan bir tasarım. Premium malzeme ve dashboard, ambiyans aydınlatma ile ilk bakışta bir Alfa Romeo havası yaratır.
Alfa Romeo TONALE
TEKNOLOJİ
REKOR KIRAN TEKNOLOJİ
Tonale, sahip olduğu yeni nesil yazılım mimarisi sayesinde çok çeşitli teknolojik yenilikler sunar. NFT blok zinciri sertifikasyonuna sahip ilk otomobildir. Otomobil içinde ve dışında en iyi deneyimi sağlamayı amaçlayan entegre dijital hizmetlerden oluşan bir eko-sisteme sahiptir.
Alfa Romeo TONALE
MOTOR
SPOR SÜRÜŞ DENEYİMİ 21. YÜZYIL İÇİN YENİDEN BİÇİMLENİYOR
Yeni Tonale, sürdürülebilir mobiliteye dönük bir geleceğe sarsılmaz bir adanmışlıkla ve bir Alfa Romeo sahibi olmanın verebileceği içgüdüsel deneyimden ödün vermeden, Alfa Romeo’nun elektrifikasyon dünyasınıa girişi olarak tarihe geçiyor.
Alfa Romeo TONALE
ADAS - GELİŞMİŞ SÜRÜCÜ ASİSTAN SİSTEMİ
YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ MAKSİMUM GÜVENLİĞİN EMRİNDE
Tonale, daha içgüdüsel bir sürüş deneyimi sunmak için insan-makine birleşimini Gelişmiş Sürücü Asistan Sistemleri (ADAS) ile bir üst seviyeye taşır. İkinci Seviye Otonom sürüşe ulaşılması ile, otomobildeki tüm yolcular güvenli ve konforlu bir yolculuğun ayrıcalığını yaşar.