Renegade 4xe
KARŞINIZDA RENEGADE 4xe
Jeep’in öncü ruhu, 4xe'nin İkiz Ruhunda yeniden doğdu ve yeniden tasarlandı: elektrikli ve benzinli motorlar, siz yeni maceralara hazırlanırken emisyon üretmeden gelişmiş bir sürüş deneyimi sunan hibrit bir araç oluşturmak üzere birlikte çalışıyor. 4 tekerlekten çekişin yol kontrolü ve sınıfının en iyisi arazi kabiliyeti açısından sunduğu tüm avantajlarla, tam elektrikli modda sürüş sırasında 43 Km ‘ye kadar sıfır Co2 emisyonu* üretimiyle hem duyarlı hem de güvenilir yolları keşfetmeye hazırlanın.
Renegade 4xe
İÇ DONANIM
Yeni Jeep Renegade 4xe'nin iç mekanı, koşullar ne olursa olsun tüm yolcular için kelimenin tam anlamıyla konfor sağlamak üzere tasarlandı. Zarif deri koltuklar, bel desteği ve çift bölgeli klima kontrolü ile her yolculuk, yolda rahat etmenizi sağlayacak hale getirildi. Pratik saklama alanları ve geniş bagaj kapasitesi sayesinde her alanı verimli, çok yönlü şekilde kullanabilecek ve farklı iç mekan renk kombinasyonları ile kişisel tarzınızı aracınıza yansıtabileceksiniz.
Renegade 4xe
ŞARJ
Yeni Jeep® 4xe Plug-In Hybrid, basit ev tipi bir priz kullanarak 11,4 kWh bataryayı şarj etmenizi sağlayan şarj kablolarını içerir. Gücü optimize etmek için şarj kapasitesini akıllıca uygun hale getiren, evinizde kolayca kurabileceğiniz akıllı priz sistemi yeni Easy Wallbox ile tam şarj kapasitesine daha da hızlı ulaşın. Sadece halka açık şarj istasyonlarında değil rejeneratif fren sistemi sayesinde hareket halindeyken bile batarya şarj olabilir: rejeneratif frenleme, yavaşlama ve frenleme sırasında kinetik enerjinin geri kazanılmasını ve batarya kutusunda depolanmasını sağlayan bir işlemdir.
Renegade 4xe
OPSİYONEL 4x4
Araçtaki 4xe teknolojisi, hibrit bir aracın tüm avantajlarını klasik bir 4x4'ün arazi güvenliğiyle bir araya getiriyor. Efsanevi Jeep arazi performansına, tüm Renegade 4xe araçlarında standart olan Jeep Active Drive Low sistemi sayesinde ulaşılıyor. 5 seçenekten oluşan Selec-Terrain® çekiş kontrol sistemi, keskin bir gaz tepkisi ile tam güç ve tork dağıtımı sağlayan yeni Spor moda sahiptir.
Renegade 4xe
TASARRUF
Renegade 4xe Plug-in Hybrid, elektrik motoru ve benzinli motorun bir arada kullanılması sayesinde yakıt tüketiminde tasarruf sağlar. Elektrik modunu seçmeniz, yalnızca bataryayı kullanarak aracı 43 km’ye kadar sürmenizi sağlar - böylece hem CO2 emisyonları sıfıra iniyor hem de seçkin, sessiz bir sürüş deneyimi sağlar. Sıfır CO2 emisyonu ayrıca daha düşük yakıt tüketimi, daha düşük yakıt maliyetleri ve trafik sıkışıklığı ücretlerinden muafiyet sağlayarak işletme maliyetlerini genel olarak azaltır.